'#Gold #Silver #Buff #Zibrit'

Tavuk Cinsleri Genel liste

Merhaba değerli kanatlı seven dostlarım, Bu bölümde sizlere 'Tavuk Cinsleri' listesini hazırlayıp bilgilendireceğiz. Tavuklar bildiğimiz üzere bir çok çeşit cinse sahip bunlar arasında yumurtacı ırklar, etçil ırklar ve görsel yani süs ırkları mevcut bu ırklar ülkelerin kendine has cinslerinin ürünleridir. Tavuk piyasası fuarlar ve federasyon oluşumları sayesinde bir çok ırkın bilinmesine neden oldu. Tavuk fuarlarında bir çok ırkı bir arada görmek mümkün bu sayede hobici arkadaşlarımızın bu tavuklara sahip olma şansı yükseldi öyle bir noktaya geldik ki kümeslerde artık 10nlarca çeşit cins beslenebiliyor. Konumuz tavuk ırkları gelin hep beraber inceleyelim. Listede belirtilen ırklar yumurtacı , et ve süs olarak ayrı ayrı belirtilerek her cinsi ayrı bir sayfa üzerinde anlatımı sağlanmıştır bu sebeple cinsleri besleyen arkadaşlarımızın yorumlarını konu altında paylaşarak destek vermeleri diğer bilgi almak isteyen arkadaşlarımız için verimli olacaktır.

Liste yapım aşamasındadır.


Bu makaleye arama listesinden giriş kelimeleri : Tavuk cinsleri, Genel tavuk ırkları, Et tavuğu cinsi, Yumurta tavukları ırkları, Süs tavukları hangileri, cins tavuklar, en çok yumurta yapan tavuk ırkları, etlik tavuk cinsleri, değerli tavuk cinsleri, paçalı tavuk cinsleri, tepeli tavuk ırkları, bıyıklı tavuk cinsi hangisi, küçük tavuk cinsleri, cüce tavuklar, dev tavuk ırkları, büyük tavuk cinsleri 


Tavuk ırkları cinsleri listesi 
Her gün bir tavuk cinsi tanıtım yazısı yazılacak. 

Yorum Gönder

Bu konuya yorum yaparak görüş öneri ve desteklerinizi ekleyebilirsiniz. Bizim için yorumlarınız önemli. Www.Zibrit.Com Ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder.

 
Support : Zibrit Tavugu | LİNK | Proudly powered by Blogger