'#Gold #Silver #Buff #Zibrit'

Künye

WWW.ZİBRİT.COM


GENEL YAYINCI
www.zibrit.com

HİZMET POLİTİKASI
Ticari ve hobi olarak beslenen kanatlı hayvanlar hakkında yazılan bilgilendirme makalelerini www.zibrit.com üzerinde saklar. Kullanıcılara alım satım ve ulaşım için belirli yollar göstererek hizmet almasını sağlamaktadır. Yayınlanan makaleler öncelik olarak site yayıncılarının yazdığı ve daha önce sosyal medya, internet siteleri gibi yerlerde ki işe yarar bilgileri tekrar yayınlar. 

HAK VE UYARILAR 
Bu site üzerinde yazılan yayıncının öz yazıları izin almadan başka siteler üzerinde yayınlanamaz. İzin alma durumu makalelerin altında web site linki yani www.zibrit.com yazılarak yayınlamaya izin verir. Kayıt tarihleri yazıların hak sahibi olduğu yönde ki bildirgedir. İş bu bildirgede ki kural ihlalleri durumunda hukiki boyutlar aranmaktadır. Makaleleri izinsiz alan web siteleri arama motorlarına yayın hırsızlığı olarak bildirilip yayınların kaldırtılması sağlanır bir kaç kez tekrarlanan durumlarda siber suçlar dairesine suç duyurusunda bulunulur. 

İLAN VE DUYURU 
Web sitesi ücretli veya ücretsiz olarak ilan yayınlama hakkını kendisi ve ilan veren arasında gizli tutar. Hobi olarak beslenilen kanatlı ilanları belirli bir oranda ücretsiz olarak yayınlanır. Ticari boyut ilanları '' Google '' üzerinde reklam vererek sitemizin reklam alanlarının tümünü kendine alabilirler veya site yöneticisi ile irtibata geçip istediği ilanı yayınlatabilir. 

İRTİBAT 
Linklerin üzerine tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Whatsapp : 0532 211 30 94 

+ yorum + 3 yorum

Mehmet
26 Haziran 2018 00:03

Abi hayırlı olsun harika bir tanıtım sitesi olmuş tebrik ediyorum

1 Temmuz 2018 00:42

Teşekkür ederim Mehmet kardeşim Kanatlı hobi camiiasına hayırlı olsun diyorum bende.

Yasin
8 Temmuz 2018 01:40

Zibritçi alemine hayırlı olsun tebrik ve teşekkür ederiz.

Yorum Gönder

Bu konuya yorum yaparak görüş öneri ve desteklerinizi ekleyebilirsiniz. Bizim için yorumlarınız önemli. Www.Zibrit.Com Ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder.

 
Support : Zibrit Tavugu | LİNK | Proudly powered by Blogger