'#Gold #Silver #Buff #Zibrit'

Ufak Tefek 3 Tavuk - Bantam 3 Chicken

3 Ocak 2019 Perşembe2yorum

Merhaba sevgili hayvan sever dostlarım, 'Ufak Tefek 3 Tavuk' başlıklı yazımızda boyları küçük marifetleri büyük olan tavukları inceleyeceğiz. Küçük boylu olan tavuklar listesinde bir hayli güzel cinsler var gelin bunları inceleyelim.

Hello dear pet lovers, 'Small Teddy 3 Chicken' in our article titled small chickens small we will examine. There are many beautiful breeds in the list of small chickens, and let's examine them.  • Ufak tefek tavuklarımızın başında tanıtacağımız cinsimiz 'ZİBRİT' cinsi tavuktur. Bu güzel eğlenceli cins tavuğumuzun bahçenizde ki görseli göz kamaştıracak cinsten.


The breed that we will introduce at the beginning of our small tigers is 'SEBRİGHT'. This beautiful fun breed of chicken in your garden, the image of the kind of dazzling.


Ufak tefek Zibrit Görseli - Bantam Sebright 

Ufak tefek Zibrit Görseli 2 - Bantam Sebright 

Ufak tefek Zibrit Tavuk Resimleri 

Ufak tefek Zibrit horoz resimleri - Bantam   • Listemizin ikinci sırasında Türkiye'nin milli tavuğu orjinal bir ırk olan Sultan Tavuğu var.  Sultan tavukları ufak boyları ve sakal bıyıklarıyla dikkat çekici bir cinstir. 
Ufak tefek sakallı Sultan tavuğu

#Sultan Tavuğu 

#1 Sultan Tavuğu Resmi 


Dünyada en çok tanınan kanatlı cinslerinin başında geliyor diyebiliriz bu kuş için işte bu kuş 'SERAMA' bu tavuklar Malezya ülkesine ait nadir tavuklardan. İşte SERAMA tavukları ve horozları resimleri.


#Serama Resimleri 1 

#Serama Resimleri 2 

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIM :

+ yorum + 2 yorum

10 Şubat 2019 15:27

Konuyla ilgili değil sadece duyuru yapmak istedim...Değerli Blog arkadaşım, İnsana Davet sitesinin mobil uygulamasını bu hafta çıkarttık. Sizi de uygulamayı kullanmaya davet ediyorum, uygulmanın linkini sitemde bulabilirsiniz. Blogger da paylaşımlarınız daim olur inşaallah... Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim, sağlıcakla kalın...Selam ve Dua ile...

6 Haziran 2019 16:09

Bu güzel bilgilendirme için teşekkürler, emeğinize sağlık.

Yorum Gönder

Bu konuya yorum yaparak görüş öneri ve desteklerinizi ekleyebilirsiniz. Bizim için yorumlarınız önemli. Www.Zibrit.Com Ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder.

 
Support : Zibrit Tavugu | LİNK | Proudly powered by Blogger