'#Gold #Silver #Buff #Zibrit'

El yapımı kuluçka makinesi hazırlama videoları

9 Temmuz 2018 Pazartesi0 yorum

Soru : el yapımı kuluçka makinesi hazırlama, el yapımı kuluçka makinesi, el yapımı kuluçka makinesi nasıl yapılır, nasıl kuluçka makinesi yapılır

El yapımı kuluçka makinesi hazırlamak istiyen arkadaşlarımıza
püf noktaları açıkladık umarım yardımcı olmuşuzdur.

Her hobici arkadaşımızın olmasını istediği Kuluçka Makinesi kanatlı dünyasının heyecanı olarak bu sektörde gönüllerin sultanı olarak yer edinmiştir. Hobi dünyamızda kanatlılar için hazırladığımız bütün her şeyimiz neredeyse el yapımı olarak yer edinmekte, kümes yaparken kendimiz yaparız çoğunlukla, civciv bakım yerleri yine aynı ve Kuluçka makinemiz neden el yapımı olmasın ? olsun diyorsanız işte bizler için bazı videoları derledik .Videolara geçmeden önce El yapımı kuluçka makinesi tercihimizi yapmamız lazım. Seçim yapma konusu genellikle dış kaplama ile ilgili. El yapımı makineler için kategoriler mevcut bazı firmalar iç malzemelerini satıyor size sadece dış paneli yapmak kalıyor bu bilgileri de bir kenara yazalım. 

Pek tavsiye etmediğimiz kuluçka makinesi dışı bu video da . Nedeniyse kabın plastik durumu ince olup herhangi bir arıza yada elektrik kesimi durumunda yumurtaların zarar görmesine neden olur bilginize. işte ucuz maliyetli kuluçka makinesi hazırlama.

Orta halli bir Kuluçka makinesi yapmak isteyen arkadaşlarım ikinci el yada hurdacıdan bir buzdolabı kabini satın alıp onun üstünde çalışmalarımızı yapmak daha mantıklı. Üstelik bu şekilde yapıp iç malzemelerinizi kaliteli malzemelerden yapıp tam otomatik bir kuluçka makinesi yapabilirsiniz. Kabin olduktan sonra pek zor değil unutmayın. Kabin alıyoruz iç malzeme için buhar makinesi ve çevirme kalıbı lazım bir de beyinli sistem temin ettiğiniz de iç sitemi döşemek kalıyor işte aklınızda canlandırmanız için size bulduğum video
Bu videolarla el yapımı kuluçka makinesi hazırlamanın resmini kafanızda canlandırmış olduğunuzu inanıyorum. İç malzemeleri bulmak için bir çok firma internet üzerinden satış mağazası kurmuş durumda bu firmalardan iç malzemeleri Google.com üzerinden arayarak bulmanızı tavsiye ediyorum bu aramalar için 'el yapamı kuluçka makinesi malzemeleri' , kuluçka makinesi iç malzemeleri siparişi gibi kelimelerle firmalara ulaşabilirsiniz.
SOSYAL MEDYA PAYLAŞIM :

Yorum Gönder

Bu konuya yorum yaparak görüş öneri ve desteklerinizi ekleyebilirsiniz. Bizim için yorumlarınız önemli. Www.Zibrit.Com Ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder.

 
Support : Zibrit Tavugu | LİNK | Proudly powered by Blogger