'#Gold #Silver #Buff #Zibrit'

Yerli kuluçka makinesi hepsi otomatik

11 Haziran 2018 Pazartesi4yorum

Merhaba Zibrit.com takipçileri bu yazımızda 'Yerli kuluçka makinesi' yapan bir arkadaşımızdan bahsedeceğiz. Kendisiyle hobi olarak tavuk beslediğimiz için sosyal medya üzerinden tanışıyoruz. Fatih Karateke adında ki arkadaşımız hobici arkadaşlarımıza gönüllü olarak yardımcı oluyordu sağlam firmaları tavsiye eder yapım süreçlerinde sıkılmadan bilgi verirdi çoğumuz biliyoruz dolandırıcılık olaylarının çok döndüğü bir gerçek. Bir çok kişi kuluçka makinesi almak ve yaptırmak isterken çoğu kez dolandırılmıştır ve bu olaylar hepimizi camia olarak çok üzmüştür şahsen kendim bir kez makine parası yollayıp makinemin gelmemesinden dolayı çok üzülmüştüm. İşte bu olaylardan kendine ders çıkarıp mağduriyet yaşanmaması adına Fatih arkadaşımız hobi olarak devam ettiği işi ticari boyuta taşımıştır hepimiz tarafından taktir gören hareketi bir çok dolandırıcının kapısının kapanmasına neden olmuştur.

Yerli kuluçka makinesi her şeyi otomatik FTH serisi 

Yerli üretim patentli ve her şeyi otomatik yurt dışı üretimlerini kesinlikle aratmayan bir makine . 

kuluçka makinesi yerli 
Yerli kuluçka makinesi toplu yükleme geliştirme ve toplu olarak çıkarma sağlayan düzenekleri bulunmakta kombine kullanıma açık parça olarak yükleme ile kullanıcı için büyük kolaylık sağlayan bir kuluçka makinesidir. 20 mm sandviç panel kabin kullanılarak yapılan makine çift kapı olması nedeniyle temizlik ve servis için düşünülmüştür. Otomatik ısıtma ve nemlendirme sistemi sayesinde sadece yumurtaları dizmeniz yeterli olacaktır. Dijital olarak göstergeleri ve uyarı alarmı mevcut olup herhangi oluşacak problemi size bilgi vermektedir. Böyle bir kuluçka makinesiyle hüzün yaşamak yerine mutluluk yaşayacağınız kesindir. Makine tavuk bıldırcın sülün ördek hindi gibi kanatlı çeşitlerine uyumludur. Yerli üretim kuluçka makinesini kargo ile alabilir kredi kartıyla ödeyebilir yerleri İstanbul hadımköy dedir. 

Hobi olarak kuluçka makinesi kullanmak isteyen arkadaşlarımıza tavsiye ederiz. Sizde sipariş ve iletişim kurmak isterseniz web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 


SOSYAL MEDYA PAYLAŞIM :

+ yorum + 4 yorum

zibrit sever hobici
11 Haziran 2018 18:55

Fatih arkadaşı takip ediyorum gerçekten güvenilir bir kişi tavsiyen için teşekkür ederiz hiç yoksa doğru kişilikli bir insan

İstanbul Zibrit severler
11 Haziran 2018 19:22

Fatih arkadaş tavsiye ettiginiz gibi işin ehli birisi olmuş işinde başarılar daha iyi kuluçka makineleri için haberler bekliyoruz.

Mert
17 Haziran 2018 00:03

Şu anda 5 tavuğum var belki ilerleyen zamanda kuluçka makinesi almak gibi bir düşüncem olabilir o zaman tavsiyenizi dinleyebilirim.

Sinan
27 Haziran 2018 23:49

Yerli kuluçka makinelerinde civciv çıkarma sorunu oluyor mu acaba. Facebook ta bir çok yerli kuluçka makinelerinde sorun olduğu destek alamadıkları yazıyor bu tavsiye ettiğiniz makine için teknik servis ve yedek parça destek durumu nedir acaba ona göre satın almayı düşünüyorum

Yorum Gönder

Bu konuya yorum yaparak görüş öneri ve desteklerinizi ekleyebilirsiniz. Bizim için yorumlarınız önemli. Www.Zibrit.Com Ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder.

 
Support : Zibrit Tavugu | LİNK | Proudly powered by Blogger