'#Gold #Silver #Buff #Zibrit'

Portatif Plastik Kümes 10 numara

21 Haziran 2018 Perşembe2yorum

Tavuk besleyen hobici arkadaşlara müjde Portatif Plastik Kümes olarak üretilen kafeslerin bir çok çeşitleri kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Kümeslerin çeşitleri ahşap ve plastik olarak çeşitlenmiş fakat kullanılabilinir ve hijyen gibi konular öne çıkarıldığında plastik yapıların daha kullanışlı olduğu kullanıcılar tarafından kanıtlanmış bir şekilde bilgi mevcuttur. Hani bir çok çeşit dedim ya aslında bu ilk baştaki çıkarılan plastik kafesin çeşitlendirilmesi olarak çıktı yani yeni sürümleri olarak karşımızda ilk çıkanda bir pencere bir kapı varken ikinci ve üçüncülerde sürgülü camlıklar ve kapılar gibi daha aktif kullanılabilir sistemler oluşturuldu bunların yanında iç havandırma ısıtma gibi entegre sistemlerle hobiciliğe tat getirildi. işte o örnek taşınabilir portatif plastik kümesler.

10 numara plastik kümes üstelik portatif 
Portatif Plastik Kümes Kafes çeşit görseli 
Çok amaçlı kullanım sunan bu kümes veya kafes olarak kullanmak isteyebileceğiniz bu sistemde isterseniz tavuk ördek hindi kaz yada keçi kuzu gibi canlılarda bakabilirsiniz.

Portatif plastik kafes iç ısıtma sistemi görseli 
Bu modelde ki kümesimiz de iç ısıtma ve aydınlatma kullanılmış istenirse civciv büyütme kafesi olarak da kullanılabilir sağlıklı civciv büyütülebilir yada dış ortamda bile sıcak bir kümes imkanı sunar.

Portatif kümesleri kullanmak arka bahçenizde size harika imkanlar sunup güzel hayvanları beslemenizi sağlar. 1 kafes ile 4 adet tavuk besleyip günlük taze yumurtanızı kendinize sağlayabilirsiniz yada görsel süs tavukları besleyip ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz. Ne dersiniz sizde portatif 10 numara kümes istemez misiniz. 

Şu anda bulduğum iki yeri tavsiye edeceğim size birisi Kocaeli Kartepe Erol Koç 

Diğeri Antalya Çakırlar Adalı çiftliği Oğuzhan Yılmaz 

Şimdiden hayırlı olsun...

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIM :

+ yorum + 2 yorum

Adsız
23 Aralık 2018 01:39

Portatif kümes lazım Samsun için nereden alabiliriz yardımcı olabilirmisiniz

8 Temmuz 2019 15:47

portatif kümes çok kullanışlı bende kompozitten yaptım bir kümes bayagı kullanışlı oldu

Yorum Gönder

Bu konuya yorum yaparak görüş öneri ve desteklerinizi ekleyebilirsiniz. Bizim için yorumlarınız önemli. Www.Zibrit.Com Ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder.

 
Support : Zibrit Tavugu | LİNK | Proudly powered by Blogger