'#Gold #Silver #Buff #Zibrit'

Muhteşem Zibrit Tavukları

3 Mayıs 2018 Perşembe0 yorum

Muhteşem Zibrit tavukları, hoş görüntüleri tatlı ve sert mizaçları hızlı hareketleriyle kanatlı besleyen kişiler için egzotik görüntüye sahip tavuklardır. Popüler oluşu küçük boyu dik göğüsü silme yani gül ibik ve dik yelpaze şeklinde ki kuyruk yapısıyla fantastik bir tavuktur. 

'' Zibrit tavukları besleyen kimseler bu canlıyı besleyen kişilerin sevgi yönüyle tamamen değiştiklerini söylüyorlar. Zibrit tavuğunu tanıdıktan sonra gözünüzde bu ırktan başka efsane olabilecek tavuk yoktur. '' 

Zibrit tavukları neden bu kadar çekici merak ediyorsan yazımı okumaya devam edin. 

Harika bir tabloda Gümüş Zibrit 

Zibrit tavukları izlenmeye meraklıdır, ilginin üstünde olduğunu fark edince size gösteri yapmaktan çekinmeyecektir çünkü cana yakın bir yapısı vardır. Bu muhteşem tavuk harika renkler ve desene sahiptir bahçenizde göze çarpan harika bir canlı olacaktır. Minyatür yapısıyla parlak siyah beyaz deseni yanı sıra sarı siyah renk ve deseniyle renk hayranlığı bırakacaktır.

Hobinizi sosyal medya üzerinde paylaştığınızda kişilik yapınızın yeni bir imaja sahip olduğunu ispat edebileceğiniz cins bir ırktır Zibrit. Sizde değişim için Zibrit beslemelisiniz. 


Altın Zibrit Tavukları SOSYAL MEDYA PAYLAŞIM :

Yorum Gönder

Bu konuya yorum yaparak görüş öneri ve desteklerinizi ekleyebilirsiniz. Bizim için yorumlarınız önemli. Www.Zibrit.Com Ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder.

 
Support : Zibrit Tavugu | LİNK | Proudly powered by Blogger